Paykasa Nerelerde Geçer…..

Paykasa Nerelerde Geçer…..
16 May 2016

Türkiye’de Paykasa;  e-ticaret ve Çocukların sık kullandığı strateji oyunları gibi sitelerde ilgi odağı oldu.

Sanal sektörde hızlı bir şekilde ödemelerde kendini göstermeye başlayan ve birçok alanda geçerli olan paykasa, alışverişin çok daha keyifli olmasını sağlayan yönleriyle kullanıcılarına hizmette bulunmaya devam ediyor. Paykasa geçen siteler hangileridir diye merak edenlere cevaben Türkiye ve Avrupa’nın birçok ülkesinde, en popüler alışveriş sitelerinde geçerli olan paykasa, güven noktasında tercih edilebilecek en güzel seçeneklerden biridir.

  Dilediğiniz zaman, dilediğiniz herhangi bir mobil cihazdan sitemizi ziyaret ederek alışverişiniz için kullanabileceğiniz paykasa kart siparişini verebilirsiniz.

Tecrübe ve deneyimli bir alanda müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan firmamız, paykasa kart satış hizmetlerinde beklenenden çok daha fazlasına sahiptir. Özellikle de güvenirlik noktasında beklentilerinizi karşılayan firmamız, tercih edilen ve kendinden söz ettiren yönleriyle sizi de memnun edecektir. Paykasa alışveriş işlemlerinde daha hızlı ve daha güvenli sonuçlara ulaşmanın kolaylıkları içinde kalmak ve daha fazlasına sahip olabilecek seçenekleri değerlendirmek için sitemizin canlı destek sayfasından kart ve satın alma seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Beklediğinizin en iyisi, aradığınızdan daha fazlası ve güvenlik adına en iyi çözümlerle sizlere hizmet verdiğimiz paykasa alışveriş sitesi sayesinde, siz de en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacaksınız.

İnternet ortamının sanal kartı paykasa  hergün yeni sektörlerde kullanılmaya başlanıyor. internet site sahipleri tarafından sizde bu kartın hangi sitelerde kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız öncelikle şunları belirtmek istiyoruz ki Paykasa Kart T.C kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı kesinlikle yasaktır.

Bu kartın kötü niyetli yurt dışı sitelerinde veya kumar ,bahis ,poker , gibi siteler’de kullanımı kesinlikle yasaktır… Bu tür sitelerde kullanan kişilerin  sorumluluğunun kendinerine ait olduğunu bildirmek isteriz.

                                                     T.C kanunlarına aykırı sitelerde bu kartı kullanmayız.

Geçtiği bazı siteler» Skype,» Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook , Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge, » Bonbom ,» Aurora Sitelerinde Kullanımı için Paykasa Satılmaktadir.

 

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir