Tek Tıkla Hayat Çok Kolay….

Tek Tıkla Hayat Çok Kolay….
16 May 2016

İnternet teknolojilerinin giderek hız kazanıp geliştiği günümüzde bu teknoloji ile geç tanışan bir ülke olmamıza rağmen son 10 yıl içerisinde %100’ün üzerinde gelişme gösterip tüm hayatımıza işleyen internet kullanımı beraberinde bir çok sektörün gelişme göstermesine ortam hazırlıyor. Bu sektörlerden en önemlisi olan Ticaret sektörüyle birleşen internet teknolojileri e-ticaretin doğmasını ve artık alış satış işlemlerinin internet üzerinden yapılmasını beraberinde getirdi. Türkiye’de e-ticaret sektörünün son 10 yılda hız kazanıp büyümesinde etkin rol oynayan internet bu bağlamda kendi bazında uzmanlaşmış Sanal Kart firmalarının kurulmasını da zorunlu kıldı.

Paykasa ile; Modern teknoloji çağının en önemli araçlarından biri olan internet sayesinde öyle eskiden olduğu gibi gez dolaş ayakların ağrısın gibi sorunlar olmadan; oturduğumuz yerden istediğimiz her şeyi satın alma imkânına sahip olabiliyoruz.

Bir tıkla siteye giriyor seçiyor ve sahip oluyorsunuz; bu kadar basit! Adresinize ulaşınca da kullanmaya başlıyorsunuz. Tabi bu alışveriş sitelerinden bu imkânı değerlendirirken ödeme aracı olarak da kredi kartı kullanımı devreye giriyor. Ancak son dönemlerde kartların çalınma ve dolandırılma sorunları güvenli alışveriş imkânını da elimizden almış oldu. Artık korkarak hareket ediyoruz. İşte bu sorunu çözen yeni bir uygulama olan Paykasa; bu sıkıntıyı çözüyor…

Paykasa Sanal bir alternatif karttır. Kredi kartlarına göre tek kullanımlık ve güvenlidir. Sadce yaptığınız alışveriş tutarını kapsar. Kartın sanal olarak düzenlenmesi de tek kullanımlık kod şeklinde yapılmaktadır. Bu sayede güvenli ve kolay bir alışveriş sağlar.

Paykasa kartı aldığınız anda kullanabilirsiniz. Ancak kullanmaktan vazgeçer ve tutarı geri almak isteyebilirsiniz; bunun için de sorun yaşamadan iadesi sağlanmaktadır. Tutar bankanıza iade edilir. Bu sayede hiçbir kayıp yaşamaz ve cayma hakkınızda korunmuş olur. Güven ve teminat içeren bir uygulama olan Paykasa bozdurma yaptırabilirsiniz. Sadece tutarınızı belirleyin ve müşteri temsilcilerinden bilgi alın ve kartınız gelsin. Paykasa kart edinmek istemeniz halinde;

www.paykasadestek.com adresimizden ve 0 555 551 51 51  yada 0 532 247 24 81 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve güvenli olarak Paykasa satın alabilirsiniz.

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir