Paykasa ile ilk tanışanlar için ….

Paykasa ile ilk tanışanlar için ….
20 May 2016

     Sanal ortam üzerinde kredi kartı çalınmalarının oldukça arttığı bu dönemlerde uzmanlar kişilerin sanal ortam üzerinden alışverişini azaltmasını engellemek için bir sürü ödeme yöntemi çıkarmışlardır. Bunlardan en önemlilerinden biri olan hatta talep edilmesiyle ilk sırada bulunan yöntem Paykasa yöntemidir.

Bu yöntemde kredi kartınıza kesinlikle ihtiyaç duymayacaksınız. Hatta kredi kartı olmayanlar bile bu yöntemle alışveriş yapabilecekler. Bu kullanıcılarımız tek yapması gereken onlar için atadığımız hesap numaramıza ödemeleriniz yapmaları. Ödemeyi nasıl yapacağını ve Paykasa karta nasıl sahip olacağını bilmeyen kullanıcılarımız için birazda bunlardan bahsedelim. Öncelikle ne kadarlık Paykasa almanız gerektiğine karar vermelisiniz. Çünkü her fiyata uygun Paykasa kartlarımız elimizde mevcuttur. Buna karar verdikten sonra ise ödemenizi hangi bankaya yapacağınızı seçiyorsunuz. Tüm bankalarla anlaşmamamız olduğu için kartsız para yatırmalarda kesinti yapmayan bankaları seçmeniz siz kullanıcılarımız için daha iyi olacaktır. Buna da karar verdikten sonra ödemenizi yapıyorsunuz. Finans ekibimiz ödemenizi kontrol ettikten sonra onaylıyor ve Paykasa kodunuz anında elinize ulaşıyor.

Kodu gönderen ekibimiz kodu size sanal ortamdan ulaştırmak yerine cep telefonunuza mesaj yoluyla iletir. Ve banka hesabımıza para yatırırken girdiğiniz vatandaşlık numaranızı ödeme yaptıktan sonra da söylemenizi ister. Bu işlem de gerçekleştikten sonra kodunuz size ulaştırılır.

Kodunuzun sanal ortamdan ulaştırılmamasının nedeni her türlü çalınma ihtimaline karşı temkinli olmamızdır. Bu yolların hepsi sizin güvenliğiniz için olup elinizde bulunan kodu her hangi bir ödeme sitesine gönderdiğiniz takdirde artık o kodun hiçbir şekilde çalınma şansı kalmamıştır. Başka bir kullanıcı o kodla ödeme yapma isteği gönderse bile ödeme kanalı bunu kabul etmeyecektir.

        Paykasa Kart bu yönden de kredi kartı ve paypal dan çok daha iyidir.

             Bunun için tek yapmanız gereken Paykasa alışlarınızı www.Paykasadestek.com yapmanızdır.

       www.paykasadestek.com    

   7/24

 0 555 551 51 51 – 0532 247 24 81 nolu telefonlardan

     canlı destekten, skype ve whatsupp tan ulaşabilirsiniz

 

 

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir