Yüksek güvenlik, hızlı ve kolay kullanım…

Yüksek güvenlik, hızlı ve kolay kullanım…
20 May 2016

Günümüzde sanal alışveriş kolaylığını kullanan insan sayısı gittikçe artmaktadır. Sanal alış verişin sağladığı avantajların yanında getirdiği bazı güvenlik sorunları da vardır.internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalabiliyorlar. Bu tür güvenlik sorunu yaşamaktan kaçınan kişiler kredi kartı ve kimlik bilgilerini sanal ortamda paylaşmaktan kaçınıp güvenli yollara yöneliyorlar. Bu yolların başında 2005 yılından beri İngiltere’de kurulan paykasa Kart sistemi geliyor. 2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen bu sistem dünyada en yaygın  para birimi ile çalışıyor: Euro

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, doğrudan satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla web sitesi var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genelde havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel bilgi veya kredi kartı bilgisi olmadan sadece 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa sistemi sadece kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Hazırlanıp size verilen 16 haneli PIN kodunuz paykasa tarafından 128 veya 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir. Ancak sizin de dikkat etmeniz gereken bir iki konu var. İlk olarak mutlaka paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha önce alış veriş yapmış kullanıcıların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca PIN kodunuzun da size özel olduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz yoktur.

Yılların bize verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en hızlı ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasadestek.com canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir