20

May 2016

Paykasa ile İlgili Bilinmesi Gerekenler…

Firmamızın Satışını Gerçekleştirdiği Paykasa Kartlarını internet üzerinden Yasal ve Legal Olan bir Çok sitede Kullanabilirsiniz. Firmamızdan Aldığınız Paykasa Kartların Nerelerde Kullanıldığı ve Sorumluluğu Kesinlikle Kullanan Siz Müşterilerimize Aittir. Yasal Olmayan ve illegal Sitelerde Kullanılan Paykasa Kartlarından Firmamız , Firma Ortaklarımız Kesinlikle Sorumlu Tutulamaz. Sorumluluk Tamamen Bu gibi Yasal Olmayan sitelerde Firmamızdan Almış olduğu Paykasa Kartlarını Kullanan Kişilere Aittir. Firmamızdan Ücreti Karşılığında Paykasa Kart Aldığınız ve Firmamızın Kartınızı Size teslim ettiği Andan itibaren Bu Şartları Kabul Etmiş ve Sorumluluğu Üstlenmiş Sayılırsınız ! Firmamızdan Almış Olduğunuz Paykasa Kart Bilgilerini Saklamak, Korumak ve Herhangi bir 3 üncü Şahıslar ile Paylaşmak Sizin Sorumluluğunuzdadır.

 


20

May 2016

Paykasa ile ilk tanışanlar için ….

     Sanal ortam üzerinde kredi kartı çalınmalarının oldukça arttığı bu dönemlerde uzmanlar kişilerin sanal ortam üzerinden alışverişini azaltmasını engellemek için bir sürü ödeme yöntemi çıkarmışlardır. Bunlardan en önemlilerinden biri olan hatta talep edilmesiyle ilk sırada bulunan yöntem Paykasa yöntemidir.

Bu yöntemde kredi kartınıza kesinlikle ihtiyaç duymayacaksınız. Hatta kredi kartı olmayanlar bile bu yöntemle alışveriş yapabilecekler. Bu kullanıcılarımız tek yapması gereken onlar için atadığımız hesap numaramıza ödemeleriniz yapmaları. Ödemeyi nasıl yapacağını ve Paykasa karta nasıl sahip olacağını bilmeyen kullanıcılarımız için birazda bunlardan bahsedelim. Öncelikle ne kadarlık Paykasa almanız gerektiğine karar vermelisiniz. Çünkü her fiyata uygun Paykasa kartlarımız elimizde mevcuttur. Buna karar verdikten sonra ise ödemenizi hangi bankaya yapacağınızı seçiyorsunuz. Tüm bankalarla anlaşmamamız olduğu için kartsız para yatırmalarda kesinti yapmayan bankaları seçmeniz siz kullanıcılarımız için daha iyi olacaktır. Buna da karar verdikten sonra ödemenizi yapıyorsunuz. Finans ekibimiz ödemenizi kontrol ettikten sonra onaylıyor ve Paykasa kodunuz anında elinize ulaşıyor.

Kodu gönderen ekibimiz kodu size sanal ortamdan ulaştırmak yerine cep telefonunuza mesaj yoluyla iletir. Ve banka hesabımıza para yatırırken girdiğiniz vatandaşlık numaranızı ödeme yaptıktan sonra da söylemenizi ister. Bu işlem de gerçekleştikten sonra kodunuz size ulaştırılır.

Kodunuzun sanal ortamdan ulaştırılmamasının nedeni her türlü çalınma ihtimaline karşı temkinli olmamızdır. Bu yolların hepsi sizin güvenliğiniz için olup elinizde bulunan kodu her hangi bir ödeme sitesine gönderdiğiniz takdirde artık o kodun hiçbir şekilde çalınma şansı kalmamıştır. Başka bir kullanıcı o kodla ödeme yapma isteği gönderse bile ödeme kanalı bunu kabul etmeyecektir.

        Paykasa Kart bu yönden de kredi kartı ve paypal dan çok daha iyidir.

             Bunun için tek yapmanız gereken Paykasa alışlarınızı www.Paykasadestek.com yapmanızdır.

       www.paykasadestek.com    

   7/24

 0 555 551 51 51 – 0532 247 24 81 nolu telefonlardan

     canlı destekten, skype ve whatsupp tan ulaşabilirsiniz

 

 


20

May 2016

Yüksek güvenlik, hızlı ve kolay kullanım…

Günümüzde sanal alışveriş kolaylığını kullanan insan sayısı gittikçe artmaktadır. Sanal alış verişin sağladığı avantajların yanında getirdiği bazı güvenlik sorunları da vardır.internetten, alış veriş yapanların kredi kartı bilgilerini kopyalanabilirken kimlik bilgilerini de çalabiliyorlar. Bu tür güvenlik sorunu yaşamaktan kaçınan kişiler kredi kartı ve kimlik bilgilerini sanal ortamda paylaşmaktan kaçınıp güvenli yollara yöneliyorlar. Bu yolların başında 2005 yılından beri İngiltere’de kurulan paykasa Kart sistemi geliyor. 2005 yılından beri sanal alışveriş yapanların sayısıyla doğru orantılı olarak büyüyen bu sistem dünyada en yaygın  para birimi ile çalışıyor: Euro

Paykasa Kart 19 haneli PIN kodu olan kartlarla satılırken, doğrudan satın alabileceğiniz somut bir kart bulunmuyor. Bunun yerine size 16 haneli PIN kodunu direkt olarak satan 420 binden fazla web sitesi var. Bu sitelerden biriyle iletişime geçip sitenin belirlediği ödeme yöntemi ile –ki bu genelde havale olur- 16 haneli PIN kodunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Bu aldığınız kodu yurt içinde fazla kullanma seçeneğiniz olmasa da dünya genelinde kullanabileceğiniz 20 binden fazla alış veriş sitesi var. Alışveriş yapacağınız siteyi seçin, satın alacağınız ürünü bulun ve hiçbir kişisel bilgi veya kredi kartı bilgisi olmadan sadece 16 haneli PIN kodunuzu girerek alışverişinizi tamamlayın. Bu kadar kolay ve güvenlidir.

Paykasa sistemi sadece kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için güvenlik sağlamaz. Kendi içinde de güvenlik sistemleri bulundurur. Hazırlanıp size verilen 16 haneli PIN kodunuz paykasa tarafından 128 veya 256 Mbit şifreleme sistemi kullanılarak şifrelenir. Ancak sizin de dikkat etmeniz gereken bir iki konu var. İlk olarak mutlaka paykasa kart alacağınız sitenin güvenilir olmasına dikkat edin. Bunu sitenin referanslarına bakarak ve siteden daha önce alış veriş yapmış kullanıcıların yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca PIN kodunuzun da size özel olduğunu unutmadan dikkatlice korumalısınız. Bu güvenlik şartlarına dikkat ettiğiniz sürece başka bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz yoktur.

Yılların bize verdiği tecrübeyle paykasa kartınızı en hızlı ve güvenle alabileceğiniz Resmi Sitemiz    www.paykasadestek.com canlı destek ile gerek bilgisayar gerekse mobilden  7/24 hizmetinizdedir.


16

May 2016

Tek Tıkla Hayat Çok Kolay….

İnternet teknolojilerinin giderek hız kazanıp geliştiği günümüzde bu teknoloji ile geç tanışan bir ülke olmamıza rağmen son 10 yıl içerisinde %100’ün üzerinde gelişme gösterip tüm hayatımıza işleyen internet kullanımı beraberinde bir çok sektörün gelişme göstermesine ortam hazırlıyor. Bu sektörlerden en önemlisi olan Ticaret sektörüyle birleşen internet teknolojileri e-ticaretin doğmasını ve artık alış satış işlemlerinin internet üzerinden yapılmasını beraberinde getirdi. Türkiye’de e-ticaret sektörünün son 10 yılda hız kazanıp büyümesinde etkin rol oynayan internet bu bağlamda kendi bazında uzmanlaşmış Sanal Kart firmalarının kurulmasını da zorunlu kıldı.

Paykasa ile; Modern teknoloji çağının en önemli araçlarından biri olan internet sayesinde öyle eskiden olduğu gibi gez dolaş ayakların ağrısın gibi sorunlar olmadan; oturduğumuz yerden istediğimiz her şeyi satın alma imkânına sahip olabiliyoruz.

Bir tıkla siteye giriyor seçiyor ve sahip oluyorsunuz; bu kadar basit! Adresinize ulaşınca da kullanmaya başlıyorsunuz. Tabi bu alışveriş sitelerinden bu imkânı değerlendirirken ödeme aracı olarak da kredi kartı kullanımı devreye giriyor. Ancak son dönemlerde kartların çalınma ve dolandırılma sorunları güvenli alışveriş imkânını da elimizden almış oldu. Artık korkarak hareket ediyoruz. İşte bu sorunu çözen yeni bir uygulama olan Paykasa; bu sıkıntıyı çözüyor…

Paykasa Sanal bir alternatif karttır. Kredi kartlarına göre tek kullanımlık ve güvenlidir. Sadce yaptığınız alışveriş tutarını kapsar. Kartın sanal olarak düzenlenmesi de tek kullanımlık kod şeklinde yapılmaktadır. Bu sayede güvenli ve kolay bir alışveriş sağlar.

Paykasa kartı aldığınız anda kullanabilirsiniz. Ancak kullanmaktan vazgeçer ve tutarı geri almak isteyebilirsiniz; bunun için de sorun yaşamadan iadesi sağlanmaktadır. Tutar bankanıza iade edilir. Bu sayede hiçbir kayıp yaşamaz ve cayma hakkınızda korunmuş olur. Güven ve teminat içeren bir uygulama olan Paykasa bozdurma yaptırabilirsiniz. Sadece tutarınızı belirleyin ve müşteri temsilcilerinden bilgi alın ve kartınız gelsin. Paykasa kart edinmek istemeniz halinde;

www.paykasadestek.com adresimizden ve 0 555 551 51 51  yada 0 532 247 24 81 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve güvenli olarak Paykasa satın alabilirsiniz.


16

May 2016

Paykasa Nerelerde Geçer…..

Türkiye’de Paykasa;  e-ticaret ve Çocukların sık kullandığı strateji oyunları gibi sitelerde ilgi odağı oldu.

Sanal sektörde hızlı bir şekilde ödemelerde kendini göstermeye başlayan ve birçok alanda geçerli olan paykasa, alışverişin çok daha keyifli olmasını sağlayan yönleriyle kullanıcılarına hizmette bulunmaya devam ediyor. Paykasa geçen siteler hangileridir diye merak edenlere cevaben Türkiye ve Avrupa’nın birçok ülkesinde, en popüler alışveriş sitelerinde geçerli olan paykasa, güven noktasında tercih edilebilecek en güzel seçeneklerden biridir.

  Dilediğiniz zaman, dilediğiniz herhangi bir mobil cihazdan sitemizi ziyaret ederek alışverişiniz için kullanabileceğiniz paykasa kart siparişini verebilirsiniz.

Tecrübe ve deneyimli bir alanda müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan firmamız, paykasa kart satış hizmetlerinde beklenenden çok daha fazlasına sahiptir. Özellikle de güvenirlik noktasında beklentilerinizi karşılayan firmamız, tercih edilen ve kendinden söz ettiren yönleriyle sizi de memnun edecektir. Paykasa alışveriş işlemlerinde daha hızlı ve daha güvenli sonuçlara ulaşmanın kolaylıkları içinde kalmak ve daha fazlasına sahip olabilecek seçenekleri değerlendirmek için sitemizin canlı destek sayfasından kart ve satın alma seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Beklediğinizin en iyisi, aradığınızdan daha fazlası ve güvenlik adına en iyi çözümlerle sizlere hizmet verdiğimiz paykasa alışveriş sitesi sayesinde, siz de en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacaksınız.

İnternet ortamının sanal kartı paykasa  hergün yeni sektörlerde kullanılmaya başlanıyor. internet site sahipleri tarafından sizde bu kartın hangi sitelerde kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız öncelikle şunları belirtmek istiyoruz ki Paykasa Kart T.C kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı kesinlikle yasaktır.

Bu kartın kötü niyetli yurt dışı sitelerinde veya kumar ,bahis ,poker , gibi siteler’de kullanımı kesinlikle yasaktır… Bu tür sitelerde kullanan kişilerin  sorumluluğunun kendinerine ait olduğunu bildirmek isteriz.

                                                     T.C kanunlarına aykırı sitelerde bu kartı kullanmayız.

Geçtiği bazı siteler» Skype,» Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook , Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge, » Bonbom ,» Aurora Sitelerinde Kullanımı için Paykasa Satılmaktadir.

 


16

May 2016

Paykasa ile alışverişin keyfini yaşayın…

Son zamanların en çok tercih edilen ön ödeme kartı paykasa ile alışverişin keyfini yakalayanlar, ödemelerinde tek tercih olarak Paykasa’yı seçmeye devam ediyorlar.

Ödeme yöntemlerine alternatif olarak getirilen paykasa kart, alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde avantajlı yönleriyle kendini göstermeye devam ediyor.

Ödemelerinizi yaparken veya ödeme alırken herhangi bir risk almanıza gerek bıraktırmayan Paykasa kart,düşük komisyonlarıyla da kullanıcılarına ayrıcalıklarını sunmaya devam ediyor.
Her geçen gün artan kullanıcı kitlesiyle sanal ödemeleri güvenli hale getiren paykasa , dilediğiniz takdirde hızlı bozum işlemleri ile paralarınızı herhangi bir banka kesintisine uğramadan hesabınıza çekebilmeniz için en güzel alternatiftir.
Ayrıca, alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken ödeme seçeneklerinden seçeceğiniz Paykasa kart ile size sunulan
güvenli yönlerinden faydalanacak, ödemelerinizi yaparken herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek kalmayacak.
İnternet hizmetlerinden yararlanırken, ödemeleri yaparken veya ödeme alırken risk almamak, siber saldırılara maruz kalmamak için kullanabileceğiniz paykasa kart ile en iyi sonuçlara ulaşmanın kolaylıklarını yakalayacaksınız.


16

May 2016

Paykasanın avantajları nedir?

Elektronik ön ödemeli sistem olarak uygulanan ve yüzde yüz güvence taşıyan Paykasa kart ile ödeme artık tüm dünyada ve Türkiye’de sanal ortam üzerinden alışveriş yapmak  için kullanılan bir yöntemdir.
Sistemsel olarak uygulanan Paykasa ödeme birçok açıdan avantaj taşımaktadır. Her şeyden önce tek kullanımlık olması bunun yanı sıra kimlik bilgilerini ve hiçbir özel bilgiyi içermemesi ve ayrıca rakamlardan oluşması önemlidir. Rakamlarla ödeme yapılan bir sistem olması Paykasa’nın güvenilir olmasını sağlamaktadır. Bu sayede alışveriş yaptığınız sitelere hiçbir şekilde şahsi bilgileriniz ulaşmaz. Yani kredi kartının yarattığı birçok olumsuz durum Paykasa içerisinde yer almaz. Ayrıca kendi limitinizi belirlemeniz ve içerisindeki limit kadar harcama yapmanız bir anlamda ekonomik açıdan da avantaj sunmaktadır. Çünkü kredi kartlarında alışveriş yaparken bazen gereksiz yere harcama yapma durumu da ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra kredi kartlarında oluşan faiz, aidat, ekstre, son ödeme tarihi, hesap kesim tarihi gibi birçok dezavantajlı işlemler Paykasa da yer almamaktadır.
Her açıdan avantaj sunan Paykasa ön ödeme sistemi oldukça avantajlı bir alternatif durum yaratmaktadır. Uygulamasının kolay olmasının yanı sıra ayrıca Paykasa edinmekte oldukça kolay bir yöntemdir. Sadece Paykasa satışı yapan siteler üzerinden belirlemiş olduğunuz limiti hesaba aktardıktan sonra birkaç dakika içerisinde mail adresinize ulaşan 16 haneli Pin kodunu hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Kolay pratik ve güvenli olan Paykasa ödeme sistemi internet üzerinden alışveriş yapmanın kolaylığını ve avantajını daha geniş kapsamlı olarak sunmaktadır. Hiçbir yükümlülük getirmeyen Paykasaya isteyen herkes sahip olabilir. Sadece site üzerinden canlı destek ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak bilgi alabilir ve Paykasa siparişi verebilirsiniz. Sizden hiçbir şekilde kimlik bilgisi istenmez sadece limitinizi site hesabına yatırmanız yeterlidir.

Genelde Paykasa dünya piyasasında geçerli olan döviz cinsinden ödeme şeklinde olmaktadır ancak TL bazında çevirerek hesaba o şekilde yatırabiliyorsunuz. Aklınıza takılan her soruyu sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz. Sizde size uygun olan paykasa kartına hemen sahip olabilir ve istediğiniz online alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz.


16

May 2016

Paykasa’da Avantajlar devam ediyor…

Çok kısa sürede paranız hesabınıza geçiyor. Paykasanızı kullanmaktan vazgeçtiğinizde, paykasa bozdurma işlemini gerçekleştirip, paranızı hesabınıza aktarıp, yeniden nakite çevirebilirsiniz. Online alışverişlerin ön ödemeli kartları, nakite çevrilme gibi bir güzelliğe de sahip. Dünyanın neresinde olursanız olun, paykasanızı kullanabildiğiniz gibi, dilediğiniz zamanda rahatlıkla ve güvenli bir şekilde bozdurabilirsiniz. Bu şekilde kullanmadığınız tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ayrıca paykasa bozdurma işlemleri çok uzun zamanda almaz. 10 dakika gibi kısa bir sürede işlem gerçekleşir ve paranız hesabınıza aktarılır. Bu aşamada öncelikle,16 haneli Pin kodunuz sistem tarafından tanımlanır, ardından paykasa kodunuz, banka hesabınıza havale olarak iletilir. Kısa bir sürede stres yaşamadan ve başınız ağrımadan işlemi gerçekleştirerek paranızı alırsınız.

 

Paykasa ülkemizde Euro olarak hesaplanır. Bu nedenle paykasa bozdurma işlemleri ilgili sitenin döviz kurundan hesaplanarak hesabınıza aktarılır. Bozdurma işlemleri için sizden kesinlikle kişisel bilgileriniz istenmez. İsim ve soy isim, banka hesap bilgileriniz, telefon numaranız ve paykasa kupon bilgileriniz bozdurma işlemleri için yeterli olur. Fakat nadir olarak sistemde, paykasa genel merkezine bağlı yoğunluktan dolayı, yavaşlama olabilir. Buda çok uzun sürmez ve paranız hesabınıza yatırılır. Paykasa satın alma ve kullanma gibi, bozdurmakta çok rahat ve güvenlidir. Teknolojinin verdiği bu harikalar sanırım bitmeyecek. Her geçen gün internette yeni bir devrim yaratarak karşımıza çıkıyorlar. Hayatımızı dahada güzelleştiriyorlar.

Doğruyu söylemek gerekirse, bu sistem getirdiği kolaylıkları ile internet dünyasına damgasını vurdu. Artık online alışveriş yapmaktan çekinmeye ve paranız boşa gider diye düşünmeye son veriyorsunuz, paykasa satın aldığınız zaman, dilediğinizde bozdurup paranızı geri alıyorsunuz. Dünyanın her yerinde insanlar paykasa kullanıyor ve bozduruyor. Dolandırılma riski olmadan, dijital ortamda tanımlanan bir hesap olup, tamamen güvenli alışveriş yapmanız için tasarlanmıştır. Bozdurma ve satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden hızlı, güvenli ve ucuz yapabilirsiniz.


10

May 2016

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Olur ?

Paykasa Kart öncelikle bilmeniz isteriz ki bir sanal karttır.

İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykasa kartı ister Havale ile &kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykasa kart” sahibi olabilirsiniz.

Firmamıza ödeme yaptıkdan sonra size teslim edilen 16 haneli Paykasa kodu geçen sitelerde Güvenli şekilde  ”Paykasa Kartı” kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Paykasa almak istiyorsanız veya Soru ve sorunlarınız için Müşteri Temsilcilerimiz ile İletişime geçebilirsiniz
  • Paykasa hesabımıza Para yatırama yapamıyorsanız Buraya göz atabilirsiniz

10

May 2016

Paykasa Kartı Hangi Bankalardan Alabilirim

Türkiye’nin resmi sitesi ”www.PaykasaDestek.com” tarafından bankalarla birebir anlaşma sürecindeyiz , şuan için sizlere sadece şuan için çalıştığımızın banka listesini listelemek istiyoruz , unutmayınız ki ”PaykasaDestek” sürekli bu konuda kendini geliştiriyor.

Resmi Paykasa firması olarak sürekli tüm bankalar ile irtibat içindeyiz şuan için sizlere hangi bankalar ile çalışıyoruz listesini aşağıda belirtmek istiyoruz.

Garanti Bankasi , Finansbank , Akbank , Yapı kredi ,İş Bankası , İNG Bank , Halkbank .T.C Ziraat Bankası ,Vakıfbank ,Teb Bankası ,paypal ile Paykasa yakın zamanda satın alabileceksiniz.Page 1 of 212