Paykasa Kart Nedir ?

Paykasa özellikle online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir koddur. Paykasa’nın sizler sayesinde sektöründe lider olduğuna inanıyoruz. Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapan bayiler de bulunmaktadır.
Paykasa Kart Değerleri: €10, €20, €25, €50, €100, €150, €200 ve €250

Paykasa ile 3 adım da ödeme yapabilirsiniz.

Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

 

Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır.

Paykasa Karta sizde sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz üzerinden bir sonraki makalemizde Paykasa kart nasıl alınır yazısını okumanızdır.

Ukash Kart ile piyasaya giren kartlar Ukash dan sonra Paykasa, Astropay, Paykwik, Cashixir, Jeton Kart gibi seçeneklerle dünyamıza girdi.

2010 Yılından bu yana http://www.UkashDestek.com websitemiz ile sizlere satış ve destek hizmeti sağlayan firmamız http://www.PaykasaDestek.com website adresimiz ile güncelleniyor.