Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa’ya nasıl kayıt olabilirim?

Paykasa’ya kaydolmak, kolay, hızlı ve ücretsizdir. Sizden istenen bilgileri tamamlayıp ardından Gönder’e tıklayınız. Hesabınızı doğrulayan bağlantıyı içeren bir e-posta alacaksınız. Kaydınızı tamamlamak için bu bağlantıya tıklayın. Tebrikler! Artık Paykasa Kart avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Paykasa Kartı nasıl satın alabilirim?

Paykasa Kart satın alma işlemi çok kolaydır.
1. Resmi satıcısının web sitesine girin.
2. Satın almak istediğiniz kartların miktarını ve değerini seçin.
3. Ödeme yöntemini seçerek ödemenizi gerçekleştirin.
4. Ödemeniz onaylandıktan sonra e-posta yoluyla kart bilgileriniz size ulaşır.

Paykasa için nasıl ödeme yapabilirim?

Yaşadığınız ülkede en çok kullanılan ödeme biçimiyle, kendi para biriminizde Paykasa için ödeme yapabilirsiniz. Nakit para yatırma, online banka havalesi ile para yatırma, ön ödemeli kartlar ve daha birçok ödeme yöntemi sunuyoruz.

Paykasa’yı nerede kullanabilirim?

Paykasa ödeme seçeneği olarak Paykasa seçeneğini sunan yüzlerce web sitesinde kullanılabilir. Sürekli olarak yeni siteler ekliyoruz. Eğer en çok kullandığınız sitede Paykasa seçeneği yoksa, bize söyleyin, biz de bu konuda neler yapabileceğimize bir bakalım.

Paykasa Kartımı nasıl kullanabilirim?

Paykasa Kart ile para yatırmak veya online ödeme yapmak istiyorsanız, online mağazadan ödeme sayfasına geldiğinizde sadece Paykasa ödeme yöntemini seçerek 16 haneli dijital kart numarasını ve kartınızın değerini girin. Ödemenizin onaylandığını görmeniz gerekir.

Paykasa Kartına yükleme yapmak mümkün mü?

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500 ve €1000. Tek kullanımlık kart olduğu için yükleme yapılmamaktadır. Kartınız kullanıldığında yeni bir kartı almalısınız.

Paykasa Kartlarını kimler kullanabilir?

18 yaş üzerinde olan herkes Paykasa Kartlarını kullanabilir; banka hesabınızın olmasına gerek yoktur.

Paykasa Kartları güvenli midir?

Güvenli online işlemler için her Paykasa Kartında 16 haneli dijital bir PİN kodu (Paykasa PİN Kodu) bulunmaktadır. Paykasa Kartlarınızı yetkili olmayan kişilerden korumalısınız. Paykasa Kart Kodunuzu kimseye vermeyin ve yetkili olmayan web sayfalarında kullanmayın.

Paykasa Kartımı kullanırken ek ücret öder miyim?

Ek ücret ödeyip ödemeyeceğinizi öğrenmek için Paykasa kartınızı kullandığınız üye web sitesinin Kullanım Şartlarını kontrol ediniz. Normalde ek ücret ödenmemektedir. Paykasa Kart kullanılan web sitelerinde Paykasa Kartınızın değerine eşit veya daha az tutarda bir ürün alabilirsiniz.